72V3680L6BB
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V3680L6BB
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 16384X36 6NS 144-BGA
Foi de date: 1.72V3680L6BB.pdf2.72V3680L6BB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V3680L6BB
Număr parc 72V3680L6BB Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 1330 pcs Fișa cu date 1.72V3680L6BB.pdf2.72V3680L6BB.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 144-PBGA (13x13)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 144-BGA Alte nume IDT72V3680L6BB
IDT72V3680L6BB-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 576K (16K x 36)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 166MHz Curent - aprovizionare (Max) 40mA