72V3640L7-5PF
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V3640L7-5PF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 1024X36 7-5NS 128TQFP
Foi de date: 1.72V3640L7-5PF.pdf2.72V3640L7-5PF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V3640L7-5PF
Număr parc 72V3640L7-5PF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4676 pcs Fișa cu date 1.72V3640L7-5PF.pdf2.72V3640L7-5PF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 128-TQFP (14x20)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 128-LQFP Alte nume IDT72V3640L7-5PF
IDT72V3640L7-5PF-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 36K (1K x 36)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 133.3MHz Curent - aprovizionare (Max) 40mA