72V3640L6BB8
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V3640L6BB8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 1024X36 6NS 144-BGA
Foi de date: 1.72V3640L6BB8.pdf2.72V3640L6BB8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V3640L6BB8
Număr parc 72V3640L6BB8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3152 pcs Fișa cu date 1.72V3640L6BB8.pdf2.72V3640L6BB8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 144-PBGA (13x13)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 144-BGA Alte nume IDT72V3640L6BB8
IDT72V3640L6BB8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 36K (1K x 36)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 166MHz Curent - aprovizionare (Max) 40mA
Direcția autobuzelor Uni-Directional Numărul părții de bază 72V3640
Timpul de acces 4ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72V3640L7-5BB
72V3640L7-5BB
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO SS 1024X36 7-5NS 144BGA
In stoc: 2470 pcs
Descarca: 72V3640L7-5BB.pdf
RFQ
72V3640L15PF8
72V3640L15PF8
Descriere: IC FIFO SS 1024X36 15NS 128-TQFP
In stoc: 5184 pcs
Descarca: 72V3640L15PF8.pdf
RFQ
72V3640L6PF8
72V3640L6PF8
Descriere: IC FIFO SS 1024X36 6NS 128-TQFP
Descarca: 72V3640L6PF8.pdf
72V3640L6PFG8
72V3640L6PFG8
Descriere: IC MEM FIFO 1024X36 128-TQFP
Descarca: 72V3640L6PFG8.pdf
72V3640L15PF
72V3640L15PF
Descarca: 72V3640L15PF.pdf
72V3640L10PF8
72V3640L10PF8
Descarca: 72V3640L10PF8.pdf
72V3640L15PFI8
72V3640L15PFI8
Descarca: 72V3640L15PFI8.pdf
72V3640L6BB
72V3640L6BB
Descriere: IC FIFO SS 1024X36 6NS 144-BGA
Descarca: 72V3640L6BB.pdf
72V3640L7-5BB8
72V3640L7-5BB8
Descarca: 72V3640L7-5BB8.pdf
72V3640L6PF
72V3640L6PF
Descarca: 72V3640L6PF.pdf
72V3640L6PFG
72V3640L6PFG
Descarca: 72V3640L6PFG.pdf
72V3640L15PFI
72V3640L15PFI
Descarca: 72V3640L15PFI.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW