72V36110L15PFI
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V36110L15PFI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC 131KX36 15NS 128QFP
Foi de date: 1.72V36110L15PFI.pdf2.72V36110L15PFI.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 863 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 863 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V36110L15PFI
Număr parc 72V36110L15PFI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 863 pcs Fișa cu date 1.72V36110L15PFI.pdf2.72V36110L15PFI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 128-TQFP (14x20)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 128-LQFP Alte nume 800-2149
IDT72V36110L15PFI
IDT72V36110L15PFI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 4.7M (131K x 36)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 40mA