72V36100L15PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V36100L15PFI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC II 36BIT 128-TQFP
Foi de date: 1.72V36100L15PFI.pdf2.72V36100L15PFI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V36100L15PFI
Număr parc 72V36100L15PFI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 1270 pcs Fișa cu date 1.72V36100L15PFI.pdf2.72V36100L15PFI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 128-TQFP (14x20)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 128-LQFP Alte nume 800-1529
IDT72V36100L15PFI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 2.25M (64K x 36)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 40mA