72V281L15PFGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V281L15PFGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 32768X18 15NS 64QFP
Foi de date: 1.72V281L15PFGI.pdf2.72V281L15PFGI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
90 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V281L15PFGI
Număr parc 72V281L15PFGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC FIFO 32768X18 15NS 64QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1450 pcs Fișa cu date 1.72V281L15PFGI.pdf2.72V281L15PFGI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V281L15PFGI
IDT72V281L15PFGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 576K (64K x 9)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 55mA