72V275L20TF
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V275L20TF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 32768X18 20NS 64STQFP
Foi de date: 72V275L20TF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V275L20TF
Număr parc 72V275L20TF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6261 pcs Fișa cu date 72V275L20TF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V275L20TF
IDT72V275L20TF-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 576K (32K x 18)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 50MHz Curent - aprovizionare (Max) 60mA