72V275L15TF
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V275L15TF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 32768X18 15NS 64STQFP
Foi de date: 72V275L15TF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V275L15TF
Număr parc 72V275L15TF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6994 pcs Fișa cu date 72V275L15TF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V275L15TF
IDT72V275L15TF-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 576K (32K x 18)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 60mA
Direcția autobuzelor Uni-Directional Numărul părții de bază 72V275
Timpul de acces 10ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72V275L15PFGI8
72V275L15PFGI8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO SS 32768X18 15NS 64-TQFP
In stoc: 2192 pcs
Descarca: 72V275L15PFGI8.pdf
RFQ
72V275L20PF
72V275L20PF
Descriere: IC FIFO SS 32768X18 20NS 64-TQFP
In stoc: 6414 pcs
Descarca: 72V275L20PF.pdf
RFQ
72V275L15PFG
72V275L15PFG
Descriere: IC FIFO SYNC 3.3V 64-TQFP