72V273L7-5PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V273L7-5PFGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 16384X18 7-5NS 80QFP
Foi de date: 1.72V273L7-5PFGI.pdf2.72V273L7-5PFGI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
45 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V273L7-5PFGI
Număr parc 72V273L7-5PFGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC FIFO 16384X18 7-5NS 80QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1690 pcs Fișa cu date 1.72V273L7-5PFGI.pdf2.72V273L7-5PFGI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 80-LQFP Alte nume IDT72V273L7-5PFGI
IDT72V273L7-5PFGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 133.3MHz Curent - aprovizionare (Max) 35mA