72V273L10PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V273L10PFI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 16384X18 10NS 80QFP
Foi de date: 1.72V273L10PFI8.pdf2.72V273L10PFI8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V273L10PFI8
Număr parc 72V273L10PFI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6746 pcs Fișa cu date 1.72V273L10PFI8.pdf2.72V273L10PFI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 80-LQFP Alte nume IDT72V273L10PFI8
IDT72V273L10PFI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Direcția autobuzelor Uni-Directional Numărul părții de bază 72V273
Timpul de acces 6.5ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72V273L10PF8
72V273L10PF8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO 16384X18 10NS 80QFP
In stoc: 6666 pcs
Descarca: 72V273L10PF8.pdf
RFQ
72V273L10PFI
72V273L10PFI
In stoc: 6114 pcs
Descarca: 72V273L10PFI.pdf
RFQ
72V273L6BC
72V273L6BC
Descriere: IC FIFO 16384X18 6NS 100BGA
Descarca: 72V273L6BC.pdf
72V273L10PFG8
72V273L10PFG8
Descarca: 72V273L10PFG8.pdf
72V273L15PF
72V273L15PF
Descarca: 72V273L15PF.pdf
72V273L10PF
72V273L10PF
Descarca: 72V273L10PF.pdf
72V273L6PF
72V273L6PF
Descriere: IC FIFO 16384X18 6NS 80QFP
Descarca: 72V273L6PF.pdf
72V273L10PFG
72V273L10PFG
Descriere: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP
Descarca: 72V273L10PFG.pdf
72V273L6PFG
72V273L6PFG
Descarca: 72V273L6PFG.pdf
72V273L15PF8
72V273L15PF8
Descarca: 72V273L15PF8.pdf
72V273L6PF8
72V273L6PF8
Descarca: 72V273L6PF8.pdf
72V271LA20TF8
72V271LA20TF8
Descriere: IC FIFO SS 16384X18 20NS 64QFP
Descarca: 72V271LA20TF8.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW