72V265LA20PF
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V265LA20PF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 16384X18 20NS 64-TQFP
Foi de date: 1.72V265LA20PF.pdf2.72V265LA20PF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V265LA20PF
Număr parc 72V265LA20PF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3638 pcs Fișa cu date 1.72V265LA20PF.pdf2.72V265LA20PF.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V265LA20PF
IDT72V265LA20PF-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 288K (16K x 18)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 50MHz Curent - aprovizionare (Max) 55mA