72V255LA15TFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V255LA15TFI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 8192X18 15NS 64-STQFP
Foi de date: 1.72V255LA15TFI8.pdf2.72V255LA15TFI8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V255LA15TFI8
Număr parc 72V255LA15TFI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4985 pcs Fișa cu date 1.72V255LA15TFI8.pdf2.72V255LA15TFI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V255LA15TFI8
IDT72V255LA15TFI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 144K (8K x 18)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 55mA