72V255LA10TFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V255LA10TFG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 8192X18 10NS 64-STQFP
Foi de date: 1.72V255LA10TFG8.pdf2.72V255LA10TFG8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V255LA10TFG8
Număr parc 72V255LA10TFG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3355 pcs Fișa cu date 1.72V255LA10TFG8.pdf2.72V255LA10TFG8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V255LA10TFG8
IDT72V255LA10TFG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 144K (8K x 18)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 55mA