72V245L10TFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V245L10TFG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP
Foi de date: 1.72V245L10TFG.pdf2.72V245L10TFG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
80 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V245L10TFG
Număr parc 72V245L10TFG Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4455 pcs Fișa cu date 1.72V245L10TFG.pdf2.72V245L10TFG.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume 800-1520
IDT72V245L10TFG
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 72K (4K x 18)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 30mA
Direcția autobuzelor Uni-Directional Numărul părții de bază 72V245
Timpul de acces 6.5ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72V245L15PF8
72V245L15PF8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO SYNC 4KX18 15NS 64QFP
In stoc: 4439 pcs
Descarca: 72V245L15PF8.pdf
RFQ
72V245L15TF
72V245L15TF
Descriere: IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 64QFP
In stoc: 5467 pcs
Descarca: 72V245L15TF.pdf
RFQ
72V245L10PF
72V245L10PF
Descriere: IC FIFO SYNC 4KX18 10NS 64QFP
Descarca: 72V245L10PF.pdf
72V245L15PFI8
72V245L15PFI8
Descarca: 72V245L15PFI8.pdf
72V245L10TF
72V245L10TF
Descriere: IC FIFO SYNC 4096X18 10NS 64QFP
Descarca: 72V245L10TF.pdf
72V245L10PFG
72V245L10PFG
Descarca: 72V245L10PFG.pdf
72V245L15PF
72V245L15PF
Descarca: 72V245L15PF.pdf
72V245L10PFG8
72V245L10PFG8
Descarca: 72V245L10PFG8.pdf
72V245L10TF8
72V245L10TF8
Descarca: 72V245L10TF8.pdf
72V245L10PF8
72V245L10PF8
Descarca: 72V245L10PF8.pdf
72V245L15PFI
72V245L15PFI
Descarca: 72V245L15PFI.pdf
72V245L10TFG8
72V245L10TFG8
Descriere: IC MEM FIFO 4096X18 64QFP
Descarca: 72V245L10TFG8.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW