72V235L10TFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V235L10TFG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 2048X18 SYNC 64TQFP
Foi de date: 1.72V235L10TFG.pdf2.72V235L10TFG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
80 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V235L10TFG
Număr parc 72V235L10TFG Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC FIFO 2048X18 SYNC 64TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4875 pcs Fișa cu date 1.72V235L10TFG.pdf2.72V235L10TFG.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V235L10TFG
IDT72V235L10TFG-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 36K (2K x 18)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 30mA