72V223L7-5BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V223L7-5BC
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 512X18 7-5NS 100BGA
Foi de date: 1.72V223L7-5BC.pdf2.72V223L7-5BC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
21 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V223L7-5BC
Număr parc 72V223L7-5BC Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4757 pcs Fișa cu date 1.72V223L7-5BC.pdf2.72V223L7-5BC.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 100-CABGA (11x11)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 100-LBGA Alte nume IDT72V223L7-5BC
IDT72V223L7-5BC-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 9K (512 x 18)(1K x 9)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 133.3MHz Curent - aprovizionare (Max) 35mA
Direcția autobuzelor Uni-Directional Numărul părții de bază 72V223
Timpul de acces 5ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72V223L7-5PF
72V223L7-5PF
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO 512X18 7-5NS 80QFP
In stoc: 4460 pcs
Descarca: 72V223L7-5PF.pdf
RFQ
72V223L7-5PFI
72V223L7-5PFI
In stoc: 2745 pcs
Descarca: 72V223L7-5PFI.pdf
RFQ
72V225L10PF
72V225L10PF
Descriere: IC FIFO SYNC 1024X18 10NS 64TQFP
Descarca: 72V225L10PF.pdf
72V221L20J8
72V221L20J8
Descriere: IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32PLCC
Descarca: 72V221L20J8.pdf
72V223L6PF
72V223L6PF
Descriere: IC FIFO 512X18 6NS 80QFP
Descarca: 72V223L6PF.pdf
72V223L6BC
72V223L6BC
Descriere: IC FIFO 512X18 6NS 100BGA
Descarca: 72V223L6BC.pdf
72V225L10PF8
72V225L10PF8
Descarca: 72V225L10PF8.pdf
72V221L20PF
72V221L20PF
Descriere: IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32QFP
Descarca: 72V221L20PF.pdf
72V221L20PF8
72V221L20PF8
Descarca: 72V221L20PF8.pdf
72V223L7-5PF8
72V223L7-5PF8
Descarca: 72V223L7-5PF8.pdf
72V223L7-5PFI8
72V223L7-5PFI8
Descriere: IC FIFO 512X18 80QFP
Descarca:
72V223L6PF8
72V223L6PF8
Descarca: 72V223L6PF8.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW