72V221L15JI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V221L15JI8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V221L15JI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC 1KX9 15NS 32PLCC
Foi de date: 1.72V221L15JI8.pdf2.72V221L15JI8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V221L15JI8
Număr parc 72V221L15JI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6837 pcs Fișa cu date 1.72V221L15JI8.pdf2.72V221L15JI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 32-PLCC (14x11.46)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 32-LCC (J-Lead) Alte nume IDT72V221L15JI8
IDT72V221L15JI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea memoriei 9K (1K x 9)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 20mA