72V215L15TFGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V215L15TFGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64STQFP
Foi de date: 72V215L15TFGI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
80 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V215L15TFGI
Număr parc 72V215L15TFGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 7000 pcs Fișa cu date 72V215L15TFGI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 64-STQFP (10x10)
Serie 72V Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V215L15TFGI
IDT72V215L15TFGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 9K (512 x 18)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 30mA