72V2111L10PFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V2111L10PFG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SS 512X9 10NS 64QFP
Foi de date: 72V2111L10PFG8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V2111L10PFG8
Număr parc 72V2111L10PFG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC FIFO SS 512X9 10NS 64QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1183 pcs Fișa cu date 72V2111L10PFG8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.15V ~ 3.45V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72V2111L10PFG8
IDT72V2111L10PFG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 4.5M (512K x 9)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 100MHz Curent - aprovizionare (Max) 55mA
Direcția autobuzelor Uni-Directional Numărul părții de bază 72V2111
Timpul de acces 6.5ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72V2111L15PFI8
72V2111L15PFI8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO SS 512X9 15NS 64QFP
In stoc: 3320 pcs
Descarca: 72V2111L15PFI8.pdf
RFQ
72V2111L15PFI
72V2111L15PFI
In stoc: 6810 pcs
Descarca: 72V2111L15PFI.pdf
RFQ
72V2111L10PFG
72V2111L10PFG
Descriere: IC FIFO SS 512X9 10NS 64QFP
In stoc: 948 pcs
Descarca: 72V2111L10PFG.pdf
72V2111L15PF8
72V2111L15PF8
Descarca: 72V2111L15PF8.pdf
72V2111L15PFGI
72V2111L15PFGI
Descriere: IC FIFO SYNC 3.3V 15NS 64-TQFP
In stoc: 698 pcs
Descarca: 72V2111L15PFGI.pdf
72V2105L20PF8
72V2105L20PF8
Descriere: IC FIFO SUPERSYNCII 20NS 64-TQFP
Descarca: 72V2105L20PF8.pdf
72V2111L15PFGI8
72V2111L15PFGI8
Descarca: 72V2111L15PFGI8.pdf
Descriere: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Descarca: 72V2105L15PFI8.pdf
72V2105L20PF
72V2105L20PF
Descarca: 72V2105L20PF.pdf
72V2111L10PF
72V2111L10PF
Descarca: 72V2111L10PF.pdf
72V2111L10PF8
72V2111L10PF8
Descarca: 72V2111L10PF8.pdf
72V2111L15PF
72V2111L15PF
Descarca: 72V2111L15PF.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW