72V03L25JGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V03L25JGI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V03L25JGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC ASYNCH 2048X9 25NS 32-PLCC
Foi de date: 1.72V03L25JGI.pdf2.72V03L25JGI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
64 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 72V03L25JGI
Număr parc 72V03L25JGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC ASYNCH 2048X9 25NS 32-PLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8951 pcs Fișa cu date 1.72V03L25JGI.pdf2.72V03L25JGI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 32-PLCC (14x11.46)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri No ambalare Tube
Pachet / Caz 32-LCC (J-Lead) Alte nume IDT72V03L25JGI
IDT72V03L25JGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 18K (2K x 9)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Asynchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 28.5MHz Curent - aprovizionare (Max) 60mA