72V01L35J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V01L35J8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72V01L35J8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC ASYNCH 512X9 35NS 32-PLCC
Foi de date: 1.72V01L35J8.pdf2.72V01L35J8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72V01L35J8
Număr parc 72V01L35J8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6971 pcs Fișa cu date 1.72V01L35J8.pdf2.72V01L35J8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3V ~ 3.6V Pachetul dispozitivului furnizor 32-PLCC (14x11.46)
Serie 72V Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri No ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 32-LCC (J-Lead) Alte nume IDT72V01L35J8
IDT72V01L35J8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea memoriei 4.5K (512 x 9)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Asynchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 22.2MHz Curent - aprovizionare (Max) 60mA