72841L15PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72841L15PFI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO SYNC 4KX9 15NS 64QFP
Foi de date: 72841L15PFI8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72841L15PFI8
Număr parc 72841L15PFI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3599 pcs Fișa cu date 72841L15PFI8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5V ~ 5.5V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Serie 7200 Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72841L15PFI8
IDT72841L15PFI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 72K (4K x 9 x 2)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 60mA
Direcția autobuzelor Bi-Directional Numărul părții de bază 72841
Timpul de acces 10ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72841L15TF8
72841L15TF8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO SYNC 4KX9 15NS 64QFP
In stoc: 6069 pcs
Descarca: 72841L15TF8.pdf
RFQ
72841L25PF8
72841L25PF8
Descriere: IC FIFO SYNC 4KX9 25NS 64QFP
In stoc: 3276 pcs
Descarca: 72841L25PF8.pdf
RFQ
72841L10TFG
72841L10TFG
Descriere: IC FIFO 4096X9 SYNC 10NS 64TQFP
Descarca: 72841L10TFG.pdf
72841L25PF
72841L25PF
Descarca: 72841L25PF.pdf
72841L15PFI
72841L15PFI
Descarca: 72841L15PFI.pdf
72841L15PFG
72841L15PFG
Descarca: 72841L15PFG.pdf
72841L10TFG8
72841L10TFG8
Descriere: IC FIFO SYNC 4KX9 10NS 64QFP
Descarca: 72841L10TFG8.pdf
72841L15PF8
72841L15PF8
Descarca: 72841L15PF8.pdf
72841L15TF
72841L15TF
Descarca: 72841L15TF.pdf
72841L15PF
72841L15PF
Descarca: 72841L15PF.pdf
72841L25PFI8
72841L25PFI8
Descarca: 72841L25PFI8.pdf
72841L25PFI
72841L25PFI
Descarca: 72841L25PFI.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW