72413L25SO8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72413L25SO8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC
Foi de date: 1.72413L25SO8.pdf2.72413L25SO8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72413L25SO8
Număr parc 72413L25SO8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3327 pcs Fișa cu date 1.72413L25SO8.pdf2.72413L25SO8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5V ~ 5.5V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOIC
Serie 7200 Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri No ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Alte nume IDT72413L25SO8
IDT72413L25SO8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea memoriei 320 (64 x 5)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Asynchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 25MHz Curent - aprovizionare (Max) 60mA
Direcția autobuzelor Uni-Directional Numărul părții de bază 72413
Timpul de acces 25ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72412 CHARCOAL 1/2
72412 CHARCOAL 1/2"X150'
Producători: 3M
Descriere: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
In stoc: 2377 pcs
Descarca:
RFQ
72413L45SO8
72413L45SO8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC
In stoc: 5957 pcs
Descarca: 72413L45SO8.pdf
RFQ
72413L25SO
72413L25SO
Descarca: 72413L25SO.pdf
Producători: Coto Technology
Descriere: RELAY REED SPDT 1A 24V
Descarca: 7241-24-1011.pdf
72413L45SO
72413L45SO
Descarca: 72413L45SO.pdf
72413L25SOG
72413L25SOG
Descarca: 72413L25SOG.pdf
72410 BRGNDY 1/2
72410 BRGNDY 1/2"X150'
Producători: 3M
Descarca:
7241-5
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: JACK SCREW HEX 4-40
Descarca: 7241-5.pdf
72413L25SOG8
72413L25SOG8
Descarca: 72413L25SOG8.pdf
72413L35SO8
72413L35SO8
Descarca: 72413L35SO8.pdf
72410
Producători: Wiha
Descriere: POWER TOOL 1/4 HEX TO SQ ADAPTER
72413L35SO
72413L35SO
Descarca: 72413L35SO.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW