72401L25SO8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72401L25SO8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72401L25SO8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO PAR 64X4 25NS 16-SOIC
Foi de date: 1.72401L25SO8.pdf2.72401L25SO8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72401L25SO8
Număr parc 72401L25SO8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3939 pcs Fișa cu date 1.72401L25SO8.pdf2.72401L25SO8.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5V ~ 5.5V Pachetul dispozitivului furnizor 16-SOIC
Serie 7200 Retransmite capacitatea No
Suportul programabil de steaguri No ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Alte nume IDT72401L25SO8
IDT72401L25SO8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea memoriei 256 (64 x 4)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Asynchronous
Suport FWFT No Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 25MHz Curent - aprovizionare (Max) 35mA