72281L15PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 72281L15PFI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC FIFO 32768X18 LP 15NS 64QFP
Foi de date: 72281L15PFI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 72281L15PFI
Număr parc 72281L15PFI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 5951 pcs Fișa cu date 72281L15PFI.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5V ~ 5.5V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Serie 7200 Retransmite capacitatea Yes
Suportul programabil de steaguri Yes ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume IDT72281L15PFI
IDT72281L15PFI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea memoriei 576K (64K x 9)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funcţie Synchronous
Suport FWFT Yes Tip de extindere Depth, Width
Rata de date 66.7MHz Curent - aprovizionare (Max) 80mA
Direcția autobuzelor Uni-Directional Numărul părții de bază 72281
Timpul de acces 10ns
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
72281L10PFG8
72281L10PFG8
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: IC FIFO 32768X18 LP 10NS 64QFP
In stoc: 6091 pcs
Descarca: 72281L10PFG8.pdf
RFQ
72281L20PF
72281L20PF
Descriere: IC FIFO 32768X18 LP 20NS 64QFP
In stoc: 4382 pcs
Descarca: 72281L20PF.pdf
RFQ
72281L15PF8
72281L15PF8
Descriere: IC FIFO 32768X18 LP 15NS 64QFP
Descarca: 72281L15PF8.pdf
72281L15TF8
72281L15TF8
Descarca: 72281L15TF8.pdf
72281L15TF
72281L15TF
Descarca: 72281L15TF.pdf
72281L15PF
72281L15PF
Descarca: 72281L15PF.pdf
72281L10PFG
72281L10PFG
Descarca: 72281L10PFG.pdf
72281L15PFI8
72281L15PFI8
Descarca: 72281L15PFI8.pdf
72281L10TF
72281L10TF
Descarca: 72281L10TF.pdf
72281L10TF8
72281L10TF8
Descarca: 72281L10TF8.pdf
72281L20PF8
72281L20PF8
Descarca: 72281L20PF8.pdf
72281L20PFI
72281L20PFI
Descarca: 72281L20PFI.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW