71V67603S166PFGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V67603S166PFGI8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V67603S166PFGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: 1.71V67603S166PFGI8.pdf2.71V67603S166PFGI8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71V67603S166PFGI8
Număr parc 71V67603S166PFGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4840 pcs Fișa cu date 1.71V67603S166PFGI8.pdf2.71V67603S166PFGI8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume IDT71V67603S166PFGI8
IDT71V67603S166PFGI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (256K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14) Frecvența ceasului 166MHz