71V65603S133PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V65603S133PFGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Foi de date: 71V65603S133PFGI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
144 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71V65603S133PFGI
Număr parc 71V65603S133PFGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6249 pcs Fișa cu date 71V65603S133PFGI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume IDT71V65603S133PFGI
IDT71V65603S133PFGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (256K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP Frecvența ceasului 133MHz