71V35761SA200BQG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V35761SA200BQG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V35761SA200BQG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Foi de date: 1.71V35761SA200BQG.pdf2.71V35761SA200BQG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
136 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71V35761SA200BQG
Număr parc 71V35761SA200BQG Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 10846 pcs Fișa cu date 1.71V35761SA200BQG.pdf2.71V35761SA200BQG.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 165-CABGA (13x15)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 165-TBGA Alte nume IDT71V35761SA200BQG
IDT71V35761SA200BQG-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (128K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 3.1ns 165-CABGA (13x15) Frecvența ceasului 200MHz