71V3556SA100BG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA100BG8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V3556SA100BG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Foi de date: 71V3556SA100BG8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71V3556SA100BG8
Număr parc 71V3556SA100BG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 18851 pcs Fișa cu date 71V3556SA100BG8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 119-PBGA (14x22)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 119-BGA Alte nume IDT71V3556SA100BG8
IDT71V3556SA100BG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (128K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns 119-PBGA (14x22) Frecvența ceasului 100MHz