71V2556SA133BGG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V2556SA133BGG8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71V2556SA133BGG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Foi de date: 71V2556SA133BGG8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 71V2556SA133BGG8
Număr parc 71V2556SA133BGG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3172 pcs Fișa cu date 71V2556SA133BGG8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.135 V ~ 3.465 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 119-PBGA (14x22)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 119-BGA Alte nume IDT71V2556SA133BGG8
IDT71V2556SA133BGG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (128K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Frecvența ceasului 133MHz