71T75602S150BGGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75602S150BGGI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71T75602S150BGGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Foi de date: 71T75602S150BGGI.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
84 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71T75602S150BGGI
Număr parc 71T75602S150BGGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3456 pcs Fișa cu date 71T75602S150BGGI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.375 V ~ 2.625 V
Tehnologie SRAM - Synchronous ZBT Pachetul dispozitivului furnizor 119-PBGA (14x22)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 119-BGA Alte nume IDT71T75602S150BGGI
IDT71T75602S150BGGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 18Mb (512K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 119-PBGA (14x22) Frecvența ceasului 150MHz