71342SA55PF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71342SA55PF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 32K PARALLEL 64TQFP
Foi de date: 1.71342SA55PF.pdf2.71342SA55PF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71342SA55PF
Număr parc 71342SA55PF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 8468 pcs Fișa cu date 1.71342SA55PF.pdf2.71342SA55PF.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 55ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 64-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 64-LQFP Alte nume 71342SA55PF-ND
IDT71342SA55PF
IDT71342SA55PF-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount