71256S45TDB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 71256S45TDB
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 256K PARALLEL 28CDIP
Foi de date: 71256S45TDB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
130 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 71256S45TDB
Număr parc 71256S45TDB Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 4476 pcs Fișa cu date 71256S45TDB.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 45ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 28-CDIP
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 28-CDIP (0.300", 7.62mm) Alte nume IDT71256S45TDB
IDT71256S45TDB-ND
Q7282363
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C (TA) Tipul de montare Through Hole