70V7519S133DRI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V7519S133DRI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 208PQFP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70V7519S133DRI8
Număr parc 70V7519S133DRI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3406 pcs Fișa cu date
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 208-PQFP (28x28)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 208-BFQFP Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Tip de memorie Volatile Dimensiunea memoriei 9Mb (256K x 36)
Interfața de memorie Parallel Formatul memoriei SRAM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28)
Frecvența ceasului 133MHz Timpul de acces 4.2ns