70V7339S166BCI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V7339S166BCI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V7339S166BCI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 256CABGA
Foi de date: 70V7339S166BCI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 663 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
12 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70V7339S166BCI
Număr parc 70V7339S166BCI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 663 pcs Fișa cu date 70V7339S166BCI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 256-CABGA (17x17)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 256-LBGA Alte nume IDT70V7339S166BCI
IDT70V7339S166BCI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (512K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17) Frecvența ceasului 166MHz