70V7319S166BF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V7319S166BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V7319S166BF
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 208CABGA
Foi de date: 1.70V7319S166BF.pdf2.70V7319S166BF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
14 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70V7319S166BF
Număr parc 70V7319S166BF Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 1097 pcs Fișa cu date 1.70V7319S166BF.pdf2.70V7319S166BF.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 208-CABGA (15x15)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 208-LFBGA Alte nume IDT70V7319S166BF
IDT70V7319S166BF-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (256K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 208-CABGA (15x15) Frecvența ceasului 166MHz