70V5388S166BGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V5388S166BGI8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 1.125M PARALLEL 272PBGA
Foi de date: 1.70V5388S166BGI8.pdf2.70V5388S166BGI8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70V5388S166BGI8
Număr parc 70V5388S166BGI8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 7071 pcs Fișa cu date 1.70V5388S166BGI8.pdf2.70V5388S166BGI8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Quad Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 272-PBGA (27x27)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 272-BBGA Alte nume IDT70V5388S166BGI8
IDT70V5388S166BGI8-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 1.125Mb (64K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 166MHz 3.2ns 272-PBGA (27x27) Frecvența ceasului 166MHz