70V5388S166BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V5388S166BC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V5388S166BC
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 1.125M PARALLEL 256CABGA
Foi de date: 1.70V5388S166BC.pdf2.70V5388S166BC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70V5388S166BC
Număr parc 70V5388S166BC Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3794 pcs Fișa cu date 1.70V5388S166BC.pdf2.70V5388S166BC.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Quad Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 256-CABGA (17x17)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 256-LBGA Alte nume IDT70V5388S166BC
IDT70V5388S166BC-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 1.125Mb (64K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 166MHz 3.2ns 256-CABGA (17x17) Frecvența ceasului 166MHz