70V3319S166PRFG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V3319S166PRFG8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 128TQFP
Foi de date: 1.70V3319S166PRFG8.pdf2.70V3319S166PRFG8.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 819 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 819 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70V3319S166PRFG8
Număr parc 70V3319S166PRFG8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 4.5M PARALLEL 128TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 819 pcs Fișa cu date 1.70V3319S166PRFG8.pdf2.70V3319S166PRFG8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 128-TQFP (14x20)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 128-LQFP Alte nume IDT70V3319S166PRFG8
IDT70V3319S166PRFG8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (256K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 128-TQFP (14x20) Frecvența ceasului 166MHz