70V3319S133BC8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3319S133BC8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70V3319S133BC8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Foi de date: 1.70V3319S133BC8.pdf2.70V3319S133BC8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 920 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70V3319S133BC8
Număr parc 70V3319S133BC8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 920 pcs Fișa cu date 1.70V3319S133BC8.pdf2.70V3319S133BC8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 3.15 V ~ 3.45 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 256-CABGA (17x17)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 256-LBGA Alte nume IDT70V3319S133BC8
IDT70V3319S133BC8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (256K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Frecvența ceasului 133MHz