70T3589S166BF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70T3589S166BF8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70T3589S166BF8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 2M PARALLEL 208CABGA
Foi de date: 1.70T3589S166BF8.pdf2.70T3589S166BF8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70T3589S166BF8
Număr parc 70T3589S166BF8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 1378 pcs Fișa cu date 1.70T3589S166BF8.pdf2.70T3589S166BF8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.4 V ~ 2.6 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 208-CABGA (15x15)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 208-LFBGA Alte nume IDT70T3589S166BF8
IDT70T3589S166BF8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 2Mb (64K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-CABGA (15x15) Frecvența ceasului 166MHz