70T3519S166BFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70T3519S166BFG
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 208FPBGA
Foi de date: 1.70T3519S166BFG.pdf2.70T3519S166BFG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 556 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
14 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70T3519S166BFG
Număr parc 70T3519S166BFG Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere IC SRAM 9M PARALLEL 208FPBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 556 pcs Fișa cu date 1.70T3519S166BFG.pdf2.70T3519S166BFG.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.4 V ~ 2.6 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 208-FPBGA (15x15)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 208-LFBGA Alte nume IDT70T3519S166BFG
IDT70T3519S166BFG-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (256K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-FPBGA (15x15) Frecvența ceasului 166MHz