70T3519S133BC8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70T3519S133BC8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70T3519S133BC8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 9M PARALLEL 256CABGA
Foi de date: 1.70T3519S133BC8.pdf2.70T3519S133BC8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 721 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70T3519S133BC8
Număr parc 70T3519S133BC8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 721 pcs Fișa cu date 1.70T3519S133BC8.pdf2.70T3519S133BC8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.4 V ~ 2.6 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 256-CABGA (17x17)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 256-LBGA Alte nume IDT70T3519S133BC8
IDT70T3519S133BC8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 9Mb (256K x 36) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Frecvența ceasului 133MHz