70T3319S200BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70T3319S200BC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70T3319S200BC
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Foi de date: 70T3319S200BC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 873 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
12 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70T3319S200BC
Număr parc 70T3319S200BC Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 873 pcs Fișa cu date 70T3319S200BC.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.4 V ~ 2.6 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Synchronous Pachetul dispozitivului furnizor 256-CABGA (17x17)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 256-LBGA Alte nume IDT70T3319S200BC
IDT70T3319S200BC-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours) Tip de memorie Volatile
Dimensiunea memoriei 4.5Mb (256K x 18) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei SRAM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 200MHz 3.4ns 256-CABGA (17x17) Frecvența ceasului 200MHz