7026S55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7026S55J8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7026S55J8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 256K PARALLEL 84PLCC
Foi de date: 1.7026S55J8.pdf2.7026S55J8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 7026S55J8
Număr parc 7026S55J8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 2713 pcs Fișa cu date 1.7026S55J8.pdf2.7026S55J8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 55ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 84-PLCC (29.21x29.21)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 84-LCC (J-Lead) Alte nume IDT7026S55J8
IDT7026S55J8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount