7026L55JI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7026L55JI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 256K PARALLEL 84PLCC
Foi de date: 7026L55JI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 7026L55JI
Număr parc 7026L55JI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 3393 pcs Fișa cu date 7026L55JI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 55ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 84-PLCC (29.21x29.21)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 84-LCC (J-Lead) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)