7025S55JI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7025S55JI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7025S55JI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 128K PARALLEL 84PLCC
Foi de date: 1.7025S55JI.pdf2.7025S55JI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 7025S55JI
Număr parc 7025S55JI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 5857 pcs Fișa cu date 1.7025S55JI.pdf2.7025S55JI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 55ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 84-PLCC (29.21x29.21)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 84-LCC (J-Lead) Alte nume 800-2441-5
IDT7025S55JI
IDT7025S55JI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Tipul de montare Surface Mount