7025L55PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7025L55PFI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 128K PARALLEL 100TQFP
Foi de date: 7025L55PFI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 7025L55PFI
Număr parc 7025L55PFI Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 6810 pcs Fișa cu date 7025L55PFI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 55ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 100-LQFP Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)