7024S55PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7024S55PF8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 7024S55PF8
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului IC SRAM 64K PARALLEL 100TQFP
Foi de date: 7024S55PF8.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 7024S55PF8
Număr parc 7024S55PF8 Producător IDT (Integrated Device Technology)
cantitate valabila 5040 pcs Fișa cu date 7024S55PF8.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 55ns Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie SRAM - Dual Port, Asynchronous Pachetul dispozitivului furnizor 100-TQFP (14x14)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 100-LQFP Alte nume IDT7024S55PF8
IDT7024S55PF8-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Tipul de montare Surface Mount