4MA187510Z3AACUGI
Prezentarea produsului
Număr parc: 4MA187510Z3AACUGI
Producator / Marca: IDT (Integrated Device Technology)
Descrierea produsului OSC MEMS 187.51MHZ LVPECL SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 4MA187510Z3AACUGI
Număr parc 4MA187510Z3AACUGI Producător IDT (Integrated Device Technology)
Descriere OSC MEMS 187.51MHZ LVPECL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3334 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie 4MA
Evaluări - ambalare Tube
Pachet / Caz 6-SMD, No Lead producție LVPECL
Alte nume IDT4MA187510Z3AACUGI
IDT4MA187510Z3AACUGI-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Enable/Disable Frecvență Stabilitate ±50ppm
Frecvență 187.51MHz descriere detaliata 187.51MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Curent - aprovizionare (Max) 90mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) -
Rezonator de bază MEMS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
4MA187500Z4BACTGI
4MA187500Z4BACTGI
Producători: IDT (Integrated Device Technology)
Descriere: OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD
In stoc: 5763 pcs
Descarca: 4MA187500Z4BACTGI.pdf
RFQ
4MA200000Z3BACTGI
4MA200000Z3BACTGI
Descriere: OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD
In stoc: 4515 pcs
Descarca: 4MA200000Z3BACTGI.pdf
RFQ
4MA187510Z3AACUGI8
4MA187510Z3AACUGI8
Descriere: OSC MEMS 187.51MHZ LVPECL SMD